Yazılım Tercihleri Değişiyor

Yazılım firmaları projelerini müşteriyle iletişim halinde sürdürür. Çünkü küçük bir hata projenin tamamen değişmesine sebep olabilmektedir.

 

 Proje adım adım yazılarak müşterinin de onayı alınır. Müşteri ve firma için sabır isteyen bir durumdur. Tamamlanan proje müşterinin iş akışına entegre edilir. Yazılım firmaları müşterisine eğitim ve destek hizmeti sunar.

 

 Büyük yazılımların kullanımları yıllara yayılabilmektedir. Değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak için bakım gereklidir. Bu hizmetlerde yazılım, firmalarının sorumluluğu dahilindedir.

 

 Özel Yazılım

 

 Kişiye özel terzi nasılsa firmaya özel yazılım öyledir anlayışıyla hareket edilir. Özel terzinin diktiği elbise uzun yada kısa gelmez. Bedene tam oturur. En ufak hatalar bile geçiştirilmez. Oluversin, kalıversin anlayışına tahammül yoktur. Eskişehir yazılım firması hata oluşturabilecek en düşük ihtimallerin dahi üzerine titrer.

 

 Özel yazılımlar firmanın tüm ihtiyacına cevap verebilecek büyüklüktedir. Tabi ki hazır yazılımlara göre fiyat farklılığı vardır. Para ve zaman karşılığı olarak özel yazılımlar daha pahalıdır. Sık sık geri dönüşler yaşanmaz, verilen ücretler karşılığını bulur.

 

 Hazır Yazılım

 

 İşletmeler için hazır yazılımların uyumu yada özel yazılımların uyarlanması en önemli konu olmuştur. Hazır ürünlerde uyum sorunu yaşanabilir.

İşletmelerin kendine özel proseslerini ve iş süreçlerini hazır yazılımlar çözmeyebilir. Her uyarlama çalışması zaman ve para kaybıdır. Bundan dolayı özel yazılım ihtiyacı doğar.

 

 Özel Yazılım İhtiyacının Nedenleri

 

 Özel yazılım ihtiyacı neden doğar?

 

*Kârlılığı yükseltmek

*Verimliliği artırmak

*Yönetimi tek yerden sağlama isteği

*Daha seri olabilmek

*Mobilleşme isteği

*Daha çok tasarruf yaparak maliyeti düşürmek

*Teknolojiden yaralanmak

*Şirketin her alanında sağlıklı iletişim kurabilmek.

 

 Yazılım hizmetin de en güvenilir hizmeti, Eskişehir yazılım firmasından al. Hem kazancını artır hem zamandan kazan. Garantide ol. Gelişime ve ilerlemeye devam et. Daima memnun kal. Takipte kal. Deneyim ve tecrübelerden istifade et. Güncel teknolojilerden haberdar ol.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
Tüm hakları saklıdır. © 2016
We ST2