Pill Web Tasarım Hizmetleri

Size özel web tabanlı çözümler sunuyoruz
Onlarca referansımız arasında siz de yerinizi alın. Bize ulaşın, hemen ücretsiz detaylı bir bilgi verelim!

Web tasarımı; kişi, kurum, ürün ve hizmetleri tanıtan; grafik ve metinlerle oluşturulan kaliteli bir çalışmadır. Web tasarım, kısaca; kişi ve kurumların dijital ortamdaki görünen yüzüdür.

 İnternet tarayıcılarının görüntüleyebileceği şekilde özel olarak hazırlanan bir tasarım oluşturulur. Bu şekilde yapılan web tasarımı, HTML dilinde olup; sadece uzmanlar tarafından yapılır. Bu işi yapan kişilere ise; webmaster ya da web tasarımcısı denilmektedir. Web tasarımı çalışması, aynı zamanda; kişi ve kurumlar için resmi bilgilendirme kanalıdır.

 

 Kaliteli bir web tasarımı, sitenin; hedef müşteri kitlesini yakalamasında son derece önemlidir.

 

 Web Tasarım Unsurları

 

 Bir web tasarımında, sitenin kalitesini belirleyen önemli unsurlar bulunur. Görsel olarak dikkat çeken unsurların yanında; içerik, özgünlük, güvenlik gibi noktalar da; site kalitesini etkiler. Projelendirme, grafik tasarımı, HTML ve CSS kodlama, CMS entegrasyonu, test işlemleri sonrasında; web tasarımı tamamlanır.

 

 Web tasarım, web sitelerinin oluşturulma sürecidir. Web tasarım unsurları şunlardır:

 

 Düzen

 Web sitesinde kullanılacak grafik ve metinlerin, gözü yormayacak formatta olması gerekir. Aranılan bilgiye hızlı şekilde ulaşmada, düzen önemlidir. Bu özellik, genellikle kullanıcının web sitesinde kalma süresini uzatır.

 

 Renkler

 Renk seçimi; her ne kadar isteğe göre olsa da, tercihler; marka imajını, kurumsal kimliği yansıtmalıdır.

 Grafikler

 Sayfanın açılma hızını olumsuz etkilemeyecek grafik, logo, fotoğraf ve simgelerin kullanılması önemlidir.

 

 Fontlar

 Yazı tipleri, web sitesinin tasarım kalitesinde; son derece etkili ve önemlidir. Pek çok web tarayıcısı, web güvenli yazı tiplerini kaliteli bir biçimde görüntüleyebilir. Bu nedenle de, kabul gören fontlar tercih edilmelidir.

 

 İçerikler

 Görsel ve metinlerden oluşacak içerik, ürün ve hizmet tanıtımlarında okuyucuda merak uyandırmalı; seo uyumlu olmalıdır. İçeriklerin konuyla ilgili anahtar kelimeler içermesi, arama motoru optimizasyonu adı verilen seo için önemlidir.

 

 Eskişehir Profesyonel Web Tasarımı

 

 Profesyonel web tasarımı, dijital ortamda istediği yeri almak isteyen kişi ve kurumların tercihidir. Eskişehir web tasarım uzmanlarca yapılmakta olan bir çalışmadır. Çalışmalar; işletmeleri, çevrimiçi olarak hem güvenilir hem benzersiz gösterir.

 

 Web sitelerinin öneminin gün geçtikçe arttığı günümüzde; başarılı, hedefe odaklanmış bir web sitesi kurmak önemlidir. Bunun için, içerik olarak ve tasarım yönünden; sektöre uygunluk önemlidir. Böylelikle, site sadece ulusal değil; uluslararası müşterilere de eşit hitap edeceğinden, hedef müşteri kitlesi büyüyecektir.

 

 7/24 açık bir web sitesi, bir e-ticaret sitesiyse eğer; günün her saatinde satış yapması demektir. Satış ile pazarlama gelirlerinin artması, reklam giderlerinin düşmesi; profesyonel bir web tasarımıyla mümkündür.

Müşteri odaklı bir web tasarım çalışması; müşteri ihtiyaçlarına daima cevap veren, dinamik, işlevsel bir boyuttadır. Seo uyumlu olup, kurumsal kimliği doğru yansıtan ve de ziyaretçilerine güven veren formattadır. Ürün ve hizmet tanıtımının yapılmasında oldukça önemli olup, potansiyel müşterilere kolay ulaşabilmeyi sağlar.

 

 Eskişehir web tasarım, profesyonel hizmetleriyle; tüm web tasarım ihtiyaçlarınıza çözüm getirmektedir.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Çalıştığımız Markalardan...

BLOG

Web Tasarım Son Yayınlanan Yazılar

Web Tasarım Ajansı: Pill Digital'in Kapsamlı Çözümleri
Web Tasarım Ajansı: Pill Digital'in Kapsamlı Çözümleri

Dijital dünyada başarı, estetik ve işlevselliğin mükemmel uyumuyla başlar. Bu uyumu sağlamak için gerekenler, yalnızca profesyonel bir web tasarım ajansı tarafından sunulabilir. Pill Digital olarak, müşterilerimize web tasarım, e-ticaret sistemleri ve mobil uygulama geliştirme alanlarında yenilikçi ve etkili çözümler sunuyoruz. Bu makalede, Pill Digital'in nasıl fark yarattığını ve hizmetlerimizin işletmelerinizi nasıl dönüştürebi...

Eskişehir E Ticaret Web Tasarım
Eskişehir E Ticaret Web Tasarım

İnsanların ürün ve hizmete ulaşım konusunda günümüzde kullandıkları ilk yol dijital dünyadır. Özellikle arama motorlarında sektör bazında karşısına çıkan ilk web sitelerine giriş yapar. Eğer bu web siteleri istediği kaliteyi ve güveni verirse, düzenli olarak o siteler üzerinden alışveriş gerçekleştirir. Yani bu durum aynı zamanda firmalar konusunda saygın bir imaj yaratmak anlamına gelmektedir.    O yüzden prof...

Web Tasarım Uygulamalarının Sunduğu Faydalar
Web Tasarım Uygulamalarının Sunduğu Faydalar

Günümüz dünyasında en çok kullanılan dijital pazarlama yollarından biri olan web tasarım uygulamaları, müşteri potansiyelinin hızla artmasına olanak tanımaktadır. Müşteri memnuniyeti baz alınarak hazırlanan web tasarım uygulamaları, hedeflere ulaşmada en büyük yardımı sağlamaktadır.    Web Tasarım Uygulamalarının Önemi    En yeni teknikler ile tasarlanan web tasarım uygulamaları sizlere dijital dünyada kendinize bir...

Dijital Reklam Ajanslarının Önemi
Dijital Reklam Ajanslarının Önemi

İnternet günümüz dünyasında artık hayatın odak noktası haline gelmiştir ve her alanda büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Kurumsal firmalar ve markalar için en başarılı yolları deneyen dijital ajanslar, online dünyanın tüm fırsatlarından yararlanma olanağı sağlamaktadır.    Dijital Ajans Hizmetleri    İnternet dünyasında yer alan firmalar için rekabet sürekli artmakta ve bu nedenle daha akılcı yönteml...

Web Tasarım Uygulamalarında En Etkili Teknikler
Web Tasarım Uygulamalarında En Etkili Teknikler

Firmaların isimlerini ve markalarını tanıtabilmeleri adına etkili bir reklam çalışması yürütmeleri oldukça önemlidir. Bu anlamda önemli bir yere sahip olan web tasarım uygulamaları, hızlıca hedeflerinize ulaşmanızı ve kendinizi geniş kitlelere duyurmanızı sağlıyor.    Web Tasarım Uygulamaları    En güncel teknolojiler kullanılarak kaliteli içeriklerde hazırlanmakta olan web tasarım uygulamaları, günümüzdeki en e...

Yazılım Tercihleri Değişiyor
Yazılım Tercihleri Değişiyor

Yazılım firmaları projelerini müşteriyle iletişim halinde sürdürür. Çünkü küçük bir hata projenin tamamen değişmesine sebep olabilmektedir.    Proje adım adım yazılarak müşterinin de onayı alınır. Müşteri ve firma için sabır isteyen bir durumdur. Tamamlanan proje müşterinin iş akışına entegre edilir. Yazılım firmaları müşterisine eğitim ve destek hizmeti sunar.    Büyük yazılımların...

Tüm hakları saklıdır. © 2016
We VSC