Pill Web Tasarım Hizmetleri

Size özel web tabanlı çözümler sunuyoruz
Onlarca referansımız arasında siz de yerinizi alın. Bize ulaşın, hemen ücretsiz detaylı bir bilgi verelim!

Web tasarımı; kişi, kurum, ürün ve hizmetleri tanıtan; grafik ve metinlerle oluşturulan kaliteli bir çalışmadır. Web tasarım, kısaca; kişi ve kurumların dijital ortamdaki görünen yüzüdür.

 İnternet tarayıcılarının görüntüleyebileceği şekilde özel olarak hazırlanan bir tasarım oluşturulur. Bu şekilde yapılan web tasarımı, HTML dilinde olup; sadece uzmanlar tarafından yapılır. Bu işi yapan kişilere ise; webmaster ya da web tasarımcısı denilmektedir. Web tasarımı çalışması, aynı zamanda; kişi ve kurumlar için resmi bilgilendirme kanalıdır.

 

 Kaliteli bir web tasarımı, sitenin; hedef müşteri kitlesini yakalamasında son derece önemlidir.

 

 Web Tasarım Unsurları

 

 Bir web tasarımında, sitenin kalitesini belirleyen önemli unsurlar bulunur. Görsel olarak dikkat çeken unsurların yanında; içerik, özgünlük, güvenlik gibi noktalar da; site kalitesini etkiler. Projelendirme, grafik tasarımı, HTML ve CSS kodlama, CMS entegrasyonu, test işlemleri sonrasında; web tasarımı tamamlanır.

 

 Web tasarım, web sitelerinin oluşturulma sürecidir. Web tasarım unsurları şunlardır:

 

 Düzen

 Web sitesinde kullanılacak grafik ve metinlerin, gözü yormayacak formatta olması gerekir. Aranılan bilgiye hızlı şekilde ulaşmada, düzen önemlidir. Bu özellik, genellikle kullanıcının web sitesinde kalma süresini uzatır.

 

 Renkler

 Renk seçimi; her ne kadar isteğe göre olsa da, tercihler; marka imajını, kurumsal kimliği yansıtmalıdır.

 Grafikler

 Sayfanın açılma hızını olumsuz etkilemeyecek grafik, logo, fotoğraf ve simgelerin kullanılması önemlidir.

 

 Fontlar

 Yazı tipleri, web sitesinin tasarım kalitesinde; son derece etkili ve önemlidir. Pek çok web tarayıcısı, web güvenli yazı tiplerini kaliteli bir biçimde görüntüleyebilir. Bu nedenle de, kabul gören fontlar tercih edilmelidir.

 

 İçerikler

 Görsel ve metinlerden oluşacak içerik, ürün ve hizmet tanıtımlarında okuyucuda merak uyandırmalı; seo uyumlu olmalıdır. İçeriklerin konuyla ilgili anahtar kelimeler içermesi, arama motoru optimizasyonu adı verilen seo için önemlidir.

 

 Eskişehir Profesyonel Web Tasarımı

 

 Profesyonel web tasarımı, dijital ortamda istediği yeri almak isteyen kişi ve kurumların tercihidir. Eskişehir web tasarım uzmanlarca yapılmakta olan bir çalışmadır. Çalışmalar; işletmeleri, çevrimiçi olarak hem güvenilir hem benzersiz gösterir.

 

 Web sitelerinin öneminin gün geçtikçe arttığı günümüzde; başarılı, hedefe odaklanmış bir web sitesi kurmak önemlidir. Bunun için, içerik olarak ve tasarım yönünden; sektöre uygunluk önemlidir. Böylelikle, site sadece ulusal değil; uluslararası müşterilere de eşit hitap edeceğinden, hedef müşteri kitlesi büyüyecektir.

 

 7/24 açık bir web sitesi, bir e-ticaret sitesiyse eğer; günün her saatinde satış yapması demektir. Satış ile pazarlama gelirlerinin artması, reklam giderlerinin düşmesi; profesyonel bir web tasarımıyla mümkündür.

Müşteri odaklı bir web tasarım çalışması; müşteri ihtiyaçlarına daima cevap veren, dinamik, işlevsel bir boyuttadır. Seo uyumlu olup, kurumsal kimliği doğru yansıtan ve de ziyaretçilerine güven veren formattadır. Ürün ve hizmet tanıtımının yapılmasında oldukça önemli olup, potansiyel müşterilere kolay ulaşabilmeyi sağlar.

 

 Eskişehir web tasarım, profesyonel hizmetleriyle; tüm web tasarım ihtiyaçlarınıza çözüm getirmektedir.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Çalıştığımız Markalardan...

BLOG

Web Tasarım Son Yayınlanan Yazılar

Mobil uyumlu web tasarımın önemi nedir?
Mobil uyumlu web tasarımın önemi nedir?

Google son yaptığı güncellemelerle ve algoritma değişikliğiyle mobil duyarlı sitelere öncelik vermeye başlamıştır. Siz de web sitenizin mobil duyarlı olduğundan emin olunuz. Eskişehir Web Tasarım Pill Digital olarak sitenizin durumunu test edebileceğiniz bir uygulama geliştirdik. Teste gitmek için tıklayın.   Bu test ile sizde web sitenizin mobil duyarlı olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Mobil duyarlı tasarıma geçiş yapmanız müşteri sayınızı, ürü...

Dernekler İçin Mobil Uygulama
Dernekler İçin Mobil Uygulama

Teknolojinin hızla ilerlediği günümüz dünyasında, dernekler ve vakıflar da dijitalleşme sürecine ayak uydurmak zorunda. Pill Digital olarak, bu kuruluşların ihtiyaçlarına yönelik özel mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Bu makalede, dernekler için mobil uygulamanın önemi ve Pill Digital'in bu alandaki hizmetleri ele alınacaktır. Dernekler İçin Mobil Uygulamanın ÖnemiMobil uygulamalar, derneklerin üyeleriyle etkileşimini artırm...

Pill Digital: Profesyonel Web Tasarım Ajansı Olarak İşletmenizi Dijital Dünyada Öne Çıkarıyor
Pill Digital: Profesyonel Web Tasarım Ajansı Olarak İşletmenizi Dijital Dünyada Öne Çıkarıyor

Dijital çağın hızla geliştiği günümüzde, her işletmenin dijital bir vitrine ihtiyacı vardır. Pill Digital olarak, 2016 yılından bu yana profesyonel web tasarım ajansı kimliğimizle bu ihtiyaca cevap veriyoruz. İşletmenizin dijital dünyadaki yüzü olan web sitenizi, sektörünüze ve özgün ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlıyoruz. Sektörel Başarı için Dijital Çözümlerİşletmenizin sektörel girişimle...

Eskişehir Reklam Ajansları
Eskişehir Reklam Ajansları

Eskişehir Reklam Ajansı   Markanız veya işletmeniz için bilinirliği ve satışı arttırmak adına en doğru adres Eskişehir reklam ajansı Pill Digital’tır. Reklamcılık neredeyse 200 yıldır varlığını devam ettiren ve günümüzde devasa bütçelerin ayrıldığı, çok büyük şirketlerin hizmet verdiği ve içerisinde milyonlarca insanın çalıştığı bir sektördür. Buna rağmen reklam ajansları, şirketleri ve sektör ça...

Web Tasarım Hizmetinin Önemi Nedir?
Web Tasarım Hizmetinin Önemi Nedir?

Hem bireysel hem de kurumsal açıdan günümüzde interneti doğru şekilde kullanmak büyük öneme sahiptir. Özellikle ürün ve hizmet konusunda rakiplerden geride kalmamak için doğru web tasarımına sahip olmak gerekir. Böylece müşteri siteye giriş yaptığı zaman rahatlıkla dolaşabilir; göz yormayan kaliteli ana sayfa ve ara yüz üzerinden uzun süre gezinti gerçekleştirebilir.    Site üzerinden...

Eskişehir Yazılım Şirketleri
Eskişehir Yazılım Şirketleri

Eskişehir Yazılım Şirketleri   Eskişehir yazılım şirketleri arasından Pill Digital yenilikçi yazılım modelleri ile beklentinizi en üst düzeyden karşılamaktadır. Yazılım, teknolojik cihazların neler yapabileceğini, kullanım amaçlarını ve sınırlarını belirleyen kodların toplamıdır denilebilir.  Yazılım oldukça geniş kapsamlı bir sektördür ve profesyonelleri haricinde kalanlarının tamamını anlaması pek de mümkün değildir. Yazılım ...

Tüm hakları saklıdır. © 2016
We VSC