Pill Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarımı; kişi, kurum, ürün ve hizmetleri tanıtan; grafik ve metinlerle oluşturulan kaliteli bir çalışmadır. Web tasarım, kısaca; kişi ve kurumların dijital ortamdaki görünen yüzüdür.

 İnternet tarayıcılarının görüntüleyebileceği şekilde özel olarak hazırlanan bir tasarım oluşturulur. Bu şekilde yapılan web tasarımı, HTML dilinde olup; sadece uzmanlar tarafından yapılır. Bu işi yapan kişilere ise; webmaster ya da web tasarımcısı denilmektedir. Web tasarımı çalışması, aynı zamanda; kişi ve kurumlar için resmi bilgilendirme kanalıdır.

 

 Kaliteli bir web tasarımı, sitenin; hedef müşteri kitlesini yakalamasında son derece önemlidir.

 

 Web Tasarım Unsurları

 

 Bir web tasarımında, sitenin kalitesini belirleyen önemli unsurlar bulunur. Görsel olarak dikkat çeken unsurların yanında; içerik, özgünlük, güvenlik gibi noktalar da; site kalitesini etkiler. Projelendirme, grafik tasarımı, HTML ve CSS kodlama, CMS entegrasyonu, test işlemleri sonrasında; web tasarımı tamamlanır.

 

 Web tasarım, web sitelerinin oluşturulma sürecidir. Web tasarım unsurları şunlardır:

 

 Düzen

 Web sitesinde kullanılacak grafik ve metinlerin, gözü yormayacak formatta olması gerekir. Aranılan bilgiye hızlı şekilde ulaşmada, düzen önemlidir. Bu özellik, genellikle kullanıcının web sitesinde kalma süresini uzatır.

 

 Renkler

 Renk seçimi; her ne kadar isteğe göre olsa da, tercihler; marka imajını, kurumsal kimliği yansıtmalıdır.

 Grafikler

 Sayfanın açılma hızını olumsuz etkilemeyecek grafik, logo, fotoğraf ve simgelerin kullanılması önemlidir.

 

 Fontlar

 Yazı tipleri, web sitesinin tasarım kalitesinde; son derece etkili ve önemlidir. Pek çok web tarayıcısı, web güvenli yazı tiplerini kaliteli bir biçimde görüntüleyebilir. Bu nedenle de, kabul gören fontlar tercih edilmelidir.

 

 İçerikler

 Görsel ve metinlerden oluşacak içerik, ürün ve hizmet tanıtımlarında okuyucuda merak uyandırmalı; seo uyumlu olmalıdır. İçeriklerin konuyla ilgili anahtar kelimeler içermesi, arama motoru optimizasyonu adı verilen seo için önemlidir.

 

 Eskişehir Profesyonel Web Tasarımı

 

 Profesyonel web tasarımı, dijital ortamda istediği yeri almak isteyen kişi ve kurumların tercihidir. Eskişehir web tasarım uzmanlarca yapılmakta olan bir çalışmadır. Çalışmalar; işletmeleri, çevrimiçi olarak hem güvenilir hem benzersiz gösterir.

 

 Web sitelerinin öneminin gün geçtikçe arttığı günümüzde; başarılı, hedefe odaklanmış bir web sitesi kurmak önemlidir. Bunun için, içerik olarak ve tasarım yönünden; sektöre uygunluk önemlidir. Böylelikle, site sadece ulusal değil; uluslararası müşterilere de eşit hitap edeceğinden, hedef müşteri kitlesi büyüyecektir.

 

 7/24 açık bir web sitesi, bir e-ticaret sitesiyse eğer; günün her saatinde satış yapması demektir. Satış ile pazarlama gelirlerinin artması, reklam giderlerinin düşmesi; profesyonel bir web tasarımıyla mümkündür.

Müşteri odaklı bir web tasarım çalışması; müşteri ihtiyaçlarına daima cevap veren, dinamik, işlevsel bir boyuttadır. Seo uyumlu olup, kurumsal kimliği doğru yansıtan ve de ziyaretçilerine güven veren formattadır. Ürün ve hizmet tanıtımının yapılmasında oldukça önemli olup, potansiyel müşterilere kolay ulaşabilmeyi sağlar.

 

 Eskişehir web tasarım, profesyonel hizmetleriyle; tüm web tasarım ihtiyaçlarınıza çözüm getirmektedir.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
Tüm hakları saklıdır. © 2016
We ST2