Dijital Mecrada Kimliğiniz Hazır Olsun

Web siteleri markaların dijital mecralardaki kimlikleridir. Bir web sitesi bir insanın kimlik kartına benzer. Web sitesinde bulunan logo kişinin vesikalık fotoğrafına, hakkımızda bölümüyse kişinin kütük bilgilerini andırır. Nasıl ki her insanın bir kimliği vardır; markaların da olmalıdır.

 

 Dijital mecrada var olma web sitesi ile sağlanır. Her bir marka için özenle hazırladığımız web siteleri sayesinde fiziki mağazanızdan uzaklaşarak tüm dünyaya ürün ve hizmetlerinizi sunabilirsiniz. eskişehir e ticaret web tasarım uzmanları olarak bizler, tüm Türkiye'deki yerel ve ulusal markalara hizmet veriyor ve marka değerini artırıyoruz.

 

 E Ticaret Web Tasarımının Artıları

 

 Her bir markaya özgün olarak sunduğumuz web siteleri sayesinde kolay bir arayüz paneli üzerinden web sitenizi kendiniz yönetebilirsiniz. Sitenize yeni ürün ekleyebilir ve stok durumunu güncelleyebilirsiniz. Hazırlayacağımız site tasarımı oldukça basit olacaktır.

 

 Genel olarak her bir markanın ihtiyacına göre özel olarak konumlandırma yapsak da hemen hemen her web sitesinde bulunan arama çubuğu sayesinde tüketiciler sitenizde bulmak istedikleri ürünlere anahtar kelimeleri yazıp tek tıkla ulaşabilecekler. Sağlayacağımız tüm tasarımsal kolaylıklar tüketicilerin ürün ve hizmetlerinizi daha hızlı satın alması için optimize edilir.

 

 Her Markaya Özel Bir Site

 

 Her bir e ticaret sitesinin ihtiyacı birbirinden farklı olabilir. Bu farklılıkları göz önünde bulundurarak belirli alanlarda optimizasyonlar yapıyoruz. Örneğin; satılan ürünlerin ücreti yüksekse siteye yeni özellikler ekleyerek kapıda ödeme seçeneğini sunuyoruz. Eğer uygun fiyatlı ürünlerin satıldığı bir perakende mağazası işletiyorsanız insanların ürünleri favorilerine ekleyebilecekleri veya fiyatı düşünce haberdar olabilecekleri özel sistemler sunuyoruz.

Kurduğumuz tüm sistemler sitenin yayına açılmasıyla birlikte otomatik olarak işler. Siteyi yönetecek olan kişinin sadece tüketici hareketleri neticesinde raporlama yapması yeterli olacaktır.

 

 Kurumsal Renklerinizle Sektöre Uygun Siteler

 

 Web sitesi tasarımı yaparken kurumsallığınızı göz önünde bulundurarak renklendirmek yapıyoruz. Ürünlerde fiyatların yazılı olduğu dijital etiketler, e bülten bildirimleri ve çok daha fazlasını kurumsal renklerinizden oluşturuyoruz. Böylelikle tüketiciler hem sitenizden alışveriş yapıyor hem de markanızı daha iyi bir şekilde tanıma fırsatı buluyor. Bir süre sonra web sitenizi ayırt edici özelliklerin arasında kurumsal renkleriniz de bulunabilir. Her bir sektöre uygun olarak hazırlanan site tasarımları nihai tüketicinin ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanır.

 

 Bayi veya Üye Girişi Olan Siteler

 

 E ticaret sitelerinin tamamı nihai tüketiciye hitap etmeyebilir. Bazı sitelerde bayi girişleri bulunabilir ve stoklu ürün alımı gerçekleşebilir. Bu gibi durumlar için de gelişmiş seçenekler sunan tasarım ve yazılım ekibimiz, ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri karşılayacak donanıma sahiptir.

 

 Hayal ettiğiniz ve aklınıza gelmeyen tüm grafik tasarım hizmetlerini en iyi alışveriş deneyimi için hazırlayan ekibimiz, oluşabilecek sistemsel problemler için destek hizmeti de vermektedir. Fiziki mağaza koşullarının dışına çıkarak ürün ve hizmetlerinizi sınırlarınızın dışına taşıma imkanı sunan e ticaret siteleri sayesinde markanızın değerini hak ettiği şekilde konumlandırabilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
Tüm hakları saklıdır. © 2016
We ST2