Dijital Mecrada Kimliğiniz Hazır Olsun

Size özel web tabanlı çözümler sunuyoruz
Onlarca referansımız arasında siz de yerinizi alın. Bize ulaşın, hemen ücretsiz detaylı bir bilgi verelim!

Web siteleri markaların dijital mecralardaki kimlikleridir. Bir web sitesi bir insanın kimlik kartına benzer. Web sitesinde bulunan logo kişinin vesikalık fotoğrafına, hakkımızda bölümüyse kişinin kütük bilgilerini andırır. Nasıl ki her insanın bir kimliği vardır; markaların da olmalıdır.

 

 Dijital mecrada var olma web sitesi ile sağlanır. Her bir marka için özenle hazırladığımız web siteleri sayesinde fiziki mağazanızdan uzaklaşarak tüm dünyaya ürün ve hizmetlerinizi sunabilirsiniz. eskişehir e ticaret web tasarım uzmanları olarak bizler, tüm Türkiye'deki yerel ve ulusal markalara hizmet veriyor ve marka değerini artırıyoruz.

 

 E Ticaret Web Tasarımının Artıları

 

 Her bir markaya özgün olarak sunduğumuz web siteleri sayesinde kolay bir arayüz paneli üzerinden web sitenizi kendiniz yönetebilirsiniz. Sitenize yeni ürün ekleyebilir ve stok durumunu güncelleyebilirsiniz. Hazırlayacağımız site tasarımı oldukça basit olacaktır.

 

 Genel olarak her bir markanın ihtiyacına göre özel olarak konumlandırma yapsak da hemen hemen her web sitesinde bulunan arama çubuğu sayesinde tüketiciler sitenizde bulmak istedikleri ürünlere anahtar kelimeleri yazıp tek tıkla ulaşabilecekler. Sağlayacağımız tüm tasarımsal kolaylıklar tüketicilerin ürün ve hizmetlerinizi daha hızlı satın alması için optimize edilir.

 

 Her Markaya Özel Bir Site

 

 Her bir e ticaret sitesinin ihtiyacı birbirinden farklı olabilir. Bu farklılıkları göz önünde bulundurarak belirli alanlarda optimizasyonlar yapıyoruz. Örneğin; satılan ürünlerin ücreti yüksekse siteye yeni özellikler ekleyerek kapıda ödeme seçeneğini sunuyoruz. Eğer uygun fiyatlı ürünlerin satıldığı bir perakende mağazası işletiyorsanız insanların ürünleri favorilerine ekleyebilecekleri veya fiyatı düşünce haberdar olabilecekleri özel sistemler sunuyoruz.

Kurduğumuz tüm sistemler sitenin yayına açılmasıyla birlikte otomatik olarak işler. Siteyi yönetecek olan kişinin sadece tüketici hareketleri neticesinde raporlama yapması yeterli olacaktır.

 

 Kurumsal Renklerinizle Sektöre Uygun Siteler

 

 Web sitesi tasarımı yaparken kurumsallığınızı göz önünde bulundurarak renklendirmek yapıyoruz. Ürünlerde fiyatların yazılı olduğu dijital etiketler, e bülten bildirimleri ve çok daha fazlasını kurumsal renklerinizden oluşturuyoruz. Böylelikle tüketiciler hem sitenizden alışveriş yapıyor hem de markanızı daha iyi bir şekilde tanıma fırsatı buluyor. Bir süre sonra web sitenizi ayırt edici özelliklerin arasında kurumsal renkleriniz de bulunabilir. Her bir sektöre uygun olarak hazırlanan site tasarımları nihai tüketicinin ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanır.

 

 Bayi veya Üye Girişi Olan Siteler

 

 E ticaret sitelerinin tamamı nihai tüketiciye hitap etmeyebilir. Bazı sitelerde bayi girişleri bulunabilir ve stoklu ürün alımı gerçekleşebilir. Bu gibi durumlar için de gelişmiş seçenekler sunan tasarım ve yazılım ekibimiz, ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri karşılayacak donanıma sahiptir.

 

 Hayal ettiğiniz ve aklınıza gelmeyen tüm grafik tasarım hizmetlerini en iyi alışveriş deneyimi için hazırlayan ekibimiz, oluşabilecek sistemsel problemler için destek hizmeti de vermektedir. Fiziki mağaza koşullarının dışına çıkarak ürün ve hizmetlerinizi sınırlarınızın dışına taşıma imkanı sunan e ticaret siteleri sayesinde markanızın değerini hak ettiği şekilde konumlandırabilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Çalıştığımız Markalardan...

BLOG

Web Tasarım Son Yayınlanan Yazılar

Pill Digital: İşletmenizin Dijital Reklam ve Teknoloji Çözüm Ortağı
Pill Digital: İşletmenizin Dijital Reklam ve Teknoloji Çözüm Ortağı

Günümüzde işletmeler için en büyük zorluklardan biri, hedef kitleleriyle etkileşim kurmak ve müşteri tabanlarını genişletmek için etkili bir reklam stratejisi geliştirmektir. Bu amaçla dijital reklam ajanslarının rolü büyük önem taşımaktadır. 2016 yılında kurulan Pill Digital, yeni bir dijital reklam ajansı olarak sektörde adından söz ettirmeye başlamış ve müşterilerine kaliteli ve güncel teknolojilerle do...

Web Tasarım Hakkında
Web Tasarım Hakkında

Bir web sitesi bir çok amaç için kullanılabilen, güçlü etkiler bırakabilen ve insanların çeşitli amaçlarına ulaşabilmesi için araç görevi gören önemli bir yere sahiptir.  Bir site sizin duygu ve düşüncelerinizi paylaştığınız bir ortam olurken aynı zamanda kazancınızı elde ettiğiniz bir yer olabilir. Bu denli önemli olan internet siteleri için web tasarım işlemleri de büyük ö...

Web tasarım sürecinde dikkat etmeniz gerekenler
Web tasarım sürecinde dikkat etmeniz gerekenler

Eskişehir web tasarım olarak web tasarım sürecinde dikkat etmeniz gereken bazı hususlara değineceğiz. Öncelikli olarak yapmanız gereken web tasarım sürecinizi yönetecek olan firmaya ya da kişiye gerekli olabilecek tüm doneleri sağlamanız işin kalitesini artırmak için en önemli işlerin başında geliyor. İşinizi yapacak firma/kişi şirketinizi ne kadar iyi tanırsa web tasarım süreciniz bir o kadar kolaylaşacaktır. Firmanız ile ilgili bir hakkımızda yazısı, k...

Dijitalleşen Dünyadaki Yerinizi Alın
Dijitalleşen Dünyadaki Yerinizi Alın

Kişi, kurum veya kuruluşlar, global pazarda kendilerini tanıtmak için web sitelerini kullanırlar. Web siteleri, mekan algısını kırarak günün her saatinde tüketicilerin ulaşabileceği online mecralardır. Web sitelerinde yer alan bilgiler firmayı tanıtabildiği gibi satış ve pazarlamaya da müsaittir. eskişehir web ajans hizmeti sayesinde, tüm süreçleri online olarak takip edebilir, yaptırmak istediğiniz web sitesini uzaktan kontrol edebilirsiniz.   ...

Şirketler İçin Logo Tasarımın Ele Alınan Etmenler Nelerdir?
Şirketler İçin Logo Tasarımın Ele Alınan Etmenler Nelerdir?

Her sektör için diğer rakiplerin ürün ve hizmetlerinden ayrılmak adına doğru logo tasarımı büyük öneme sahiptir. Ayrıca müşteri gözünde saygınlık ve etkili bir imaj yaratmak için, firmanın anlayışına uygun logonun hayata geçirilmesi gerekir.    Böylece müşteri logoyu bir kez gördüğünde hafızasına kazır. Daha sonra internette gezinirken karşısına çıktığında, psikolojik olarak güven v...

Web Sitesi Tasarımında Uzman
Web Sitesi Tasarımında Uzman

İnternet çağını yaşadığımız bu günlerde web sitesi hem bu işten kazanç sağlayan hem de reklamını internet üzerinden yapan firmalar için çok önemlidir. Eskişehir web tasarım hizmeti veren firmamız ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize uygun olarak web siteleriniz dizayn etmektedir. Kazancınızı arttırmak için ve web sitesinin daha kullanışlı hale getirilmesi için de Eskişehir web tasarım yapan firmamıza mevcut web siteleriniz ile başvurabi...

Tüm hakları saklıdır. © 2016
We VSC