Web Tasarım Hizmetlerinde Sunulan Seçenekler

Size özel web tabanlı çözümler sunuyoruz
Onlarca referansımız arasında siz de yerinizi alın. Bize ulaşın, hemen ücretsiz detaylı bir bilgi verelim!

Hem kişisel hem de kamusal alanda yapılan web tasarım hizmetleri birçok farklı seçeneği de beraberinde getiriyor. Aynı zamanda küçük, orta ve büyük ölçekli şirketler için tasarlanmış web seçenekleri de mevcuttur. İsteyenler telefon ya da mail üzerinden tasarım uzmanları ile irtibata geçilebilir. Tüm çalışmalar interaktif bir ortamda gerçekleşmektedir. Nasıl bir web sitesi istediğini dile getiren şirket yöneticileri, süreç boyunca belirleyici olmaktadır.

 

 Web Sitesinde Künye ve İletişim Bilgileri

 

 Her şirketin künye ve iletişim bilgileri açılan web sitelerinde yer almaktadır. Bunun amacı müşteri-şirket iletişimini düzgün bir noktaya çevirmektedir. Künye kısmında, şirketin kuruluş yılı ve buna benzer önemli bilgiler yer alır. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak firmanın yetkililerinin isim ve soy isimleri de yazılabilir.

 

 İletişim bilgilerinde ise başta cep telefonları ve e-mail adresleri yazmaktadır. Aynı zamanda var ise fax numaraları da eklenebilir. Tüm bu bilgiler ana sayfanın tepe noktasında yer almaktadır. Doldurulması gereken bir diğer alan ise misyon ve tarihçe kısmıdır.

 

 Tarihçede şirketin hangi evrelerden geçtiği, kaç tane şubesi olduğu gibi temel bilgiler bulunur. Misyon kısmında ise şirketlerin kuruluş amaçları, üretim faaliyetleri herkesin anlayabileceği sade bir dille yazılmaktadır.

 

 Web Sitesinde Yayımlanan Yazılar ve Görseller

 

 Web sitelerinin önemli bir kısmını yazılar ve görseller oluşturmaktadır. Söz konusu yazıların tamamı Seo uyumlu ve orijinal metinlerden oluşmalıdır. Aynı zamanda kullanılan görsellerin tamamı da özgün olmak zorundadır. Bu anlamda faaliyet gösteren firmalar, şirketlere özel fotoğraflar çekmektedirler.

İhtiyaca ve talebe göre görseller videolar ile desteklenir. Amaç ilgi çekici ve tamamen özgün içeriklerle sitenin kullanılabilirlik seviyesini arttırmaktadır. Dolu ve zengin içerikler daha fazla tık almasına da önemli ölçüde katkı sağlar.

 

 Bunun yanı sıra bu alandaki yazı ve görsellerin periyodik aralıklarla güncellenmesi gerekmektedir. Uzun bir süre güncellenmeyen sitelerin tık sayılarında ciddi oranda azalma görülebilir. Son olarak firmaların ürettikleri ürünlerin ve sunduğu hizmetlerin tanıtımı yapılmaktadır. Bu da tamamen web tasarım uzmanları tarafından icra edilen bir diğer faaliyettir.

 

 Web Tasarım Sitelerinde Seo Uzantıları

 

 Seo uyumlu içerikler ilgili arama motorların web sitelerinin üst kısımlarda yer almasını sağlar. Örneğin önceler üçüncü ya da dördüncü sayfada bulunan siteler giderek ilk sayfalara doğru taşınır. Daha sonraki amaç ise ilk sayfanın yukarılarına taşımaktadır. Bu sayede kullanıcılar herhangi bir arama yaptıklarında web siteleri ön planda tutulur. Bu hem şirketin marka bilinirliğini arttırır hem de sektörü domine etmesini sağlar. Son zamanlarda kullanılan doğal seo bağlantıları bu işlemler için gerekli ortamı oluşturmaktadır.

 

 Web Tasarım Hizmetleri Fiyatları

 

 Fiyatlar tasarım hizmetlerinin sürelerine ve türlerine göre değişkenlik gösterebilir. Web sitesi hazırlatmak isteyen kişilerin fiyat almaları gerekmektedir. Fiyat almak için telefon ve internet aktif olarak kullanılabilir. Söz konusu uygulamalar ve hizmetlerin her cebe uygun versiyonları bulunmaktadır.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Çalıştığımız Markalardan...

BLOG

Web Tasarım Son Yayınlanan Yazılar

Eskişehir Sosyal Medya
Eskişehir Sosyal Medya

Eskişehir Sosyal Medya Yönetimi   Sosyal Medya Hesap Yönetimi Nedir? Sosyal medya hesap yönetimi; size bağlı bulunan pek çok sosyal medya hesabınızın sizin adınıza işletilmesidir. Sosyal medya tabiri hayatımıza çabucak girmiş olan bir kavram. Bu sosyal medya içerisine ise Facebook, Twitter, İnstagram vb. birçok uygulama girmektedir. Klasik medya aracılığı ile yayınladığınız bir şey, çok fazla kitleye ulaşması kolay bir şey olmayacaktır. ...

Web Sitenizi Hayal Ettiğiniz Gibi Biçimlendirin
Web Sitenizi Hayal Ettiğiniz Gibi Biçimlendirin

Sektördeki yazılım ve tasarım uzmanları tarafından tasarlanan web siteleri, kurum veya kuruluşların taleplerine göre revize edilebilir. İşletmeler, kurumsal kimliklerini tanıtmak, pazarlama yapmak, ürün ve hizmetlerini tanıtmak için web sitelerini kullanırlar. Dijital platformlarda kartvizit görevi gören web siteleri, potansiyel müşterilerin markanıza güven duymasını sağlar.              ...

Web tasarım sürecinde dikkat etmeniz gerekenler
Web tasarım sürecinde dikkat etmeniz gerekenler

Eskişehir web tasarım olarak web tasarım sürecinde dikkat etmeniz gereken bazı hususlara değineceğiz. Öncelikli olarak yapmanız gereken web tasarım sürecinizi yönetecek olan firmaya ya da kişiye gerekli olabilecek tüm doneleri sağlamanız işin kalitesini artırmak için en önemli işlerin başında geliyor. İşinizi yapacak firma/kişi şirketinizi ne kadar iyi tanırsa web tasarım süreciniz bir o kadar kolaylaşacaktır. Firmanız ile ilgili bir hakkımızda yazısı, k...

Mobil uyumlu web tasarımın önemi nedir?
Mobil uyumlu web tasarımın önemi nedir?

Google son yaptığı güncellemelerle ve algoritma değişikliğiyle mobil duyarlı sitelere öncelik vermeye başlamıştır. Siz de web sitenizin mobil duyarlı olduğundan emin olunuz. Eskişehir Web Tasarım Pill Digital olarak sitenizin durumunu test edebileceğiniz bir uygulama geliştirdik. Teste gitmek için tıklayın.   Bu test ile sizde web sitenizin mobil duyarlı olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Mobil duyarlı tasarıma geçiş yapmanız müşteri sayınızı, ürü...

Restoran ve Cafeler İçin QR Kod ile Menü
Restoran ve Cafeler İçin QR Kod ile Menü

Covid19 ile beraber dijital teknolojilerin hayatımıza daha fazla entegre olması kaçınılmaz oldu. Covid19 ile mücadelede hijyen kurallarına daha da fazla önem göstermemiz gerektiğini hepimiz öğrenmiş olduk. Özellikle restoranlar, cafeler, eğlence mekanları gibi yerler Covid19' un yayılmasında son derece kritik bir yere sahip.    Gelen müşterilerinizi Covid19' dan koruyarak, hijyen kurallarına uygun bir şekilde menünüzü göstermen...

İşletmenizi Her Cihazda Öne Çıkarın: Mobil Uyumlu Web Tasarım Eskişehir
İşletmenizi Her Cihazda Öne Çıkarın: Mobil Uyumlu Web Tasarım Eskişehir

Sizlere bugün, işletmenizi dijital dünyada en üst düzeyde temsil etmenin öneminden bahsetmek istiyorum ve bu konuda sizlere sunabileceğimiz benzersiz bir çözümden söz etmek istiyorum: Mobil Uyumlu Web Tasarım. Günümüzde, insanların internete erişim alışkanlıkları büyük bir değişim geçirdi. Artık sadece masaüstü bilgisayarları kullanmak yerine, cep telefonları ve tabletler gibi mobil cihazlar da internete er...

Tüm hakları saklıdır. © 2016
We VSC