Web Tasarım Hizmetlerinde Sunulan Seçenekler

Hem kişisel hem de kamusal alanda yapılan web tasarım hizmetleri birçok farklı seçeneği de beraberinde getiriyor. Aynı zamanda küçük, orta ve büyük ölçekli şirketler için tasarlanmış web seçenekleri de mevcuttur. İsteyenler telefon ya da mail üzerinden tasarım uzmanları ile irtibata geçilebilir. Tüm çalışmalar interaktif bir ortamda gerçekleşmektedir. Nasıl bir web sitesi istediğini dile getiren şirket yöneticileri, süreç boyunca belirleyici olmaktadır.

 

 Web Sitesinde Künye ve İletişim Bilgileri

 

 Her şirketin künye ve iletişim bilgileri açılan web sitelerinde yer almaktadır. Bunun amacı müşteri-şirket iletişimini düzgün bir noktaya çevirmektedir. Künye kısmında, şirketin kuruluş yılı ve buna benzer önemli bilgiler yer alır. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak firmanın yetkililerinin isim ve soy isimleri de yazılabilir.

 

 İletişim bilgilerinde ise başta cep telefonları ve e-mail adresleri yazmaktadır. Aynı zamanda var ise fax numaraları da eklenebilir. Tüm bu bilgiler ana sayfanın tepe noktasında yer almaktadır. Doldurulması gereken bir diğer alan ise misyon ve tarihçe kısmıdır.

 

 Tarihçede şirketin hangi evrelerden geçtiği, kaç tane şubesi olduğu gibi temel bilgiler bulunur. Misyon kısmında ise şirketlerin kuruluş amaçları, üretim faaliyetleri herkesin anlayabileceği sade bir dille yazılmaktadır.

 

 Web Sitesinde Yayımlanan Yazılar ve Görseller

 

 Web sitelerinin önemli bir kısmını yazılar ve görseller oluşturmaktadır. Söz konusu yazıların tamamı Seo uyumlu ve orijinal metinlerden oluşmalıdır. Aynı zamanda kullanılan görsellerin tamamı da özgün olmak zorundadır. Bu anlamda faaliyet gösteren firmalar, şirketlere özel fotoğraflar çekmektedirler.

İhtiyaca ve talebe göre görseller videolar ile desteklenir. Amaç ilgi çekici ve tamamen özgün içeriklerle sitenin kullanılabilirlik seviyesini arttırmaktadır. Dolu ve zengin içerikler daha fazla tık almasına da önemli ölçüde katkı sağlar.

 

 Bunun yanı sıra bu alandaki yazı ve görsellerin periyodik aralıklarla güncellenmesi gerekmektedir. Uzun bir süre güncellenmeyen sitelerin tık sayılarında ciddi oranda azalma görülebilir. Son olarak firmaların ürettikleri ürünlerin ve sunduğu hizmetlerin tanıtımı yapılmaktadır. Bu da tamamen web tasarım uzmanları tarafından icra edilen bir diğer faaliyettir.

 

 Web Tasarım Sitelerinde Seo Uzantıları

 

 Seo uyumlu içerikler ilgili arama motorların web sitelerinin üst kısımlarda yer almasını sağlar. Örneğin önceler üçüncü ya da dördüncü sayfada bulunan siteler giderek ilk sayfalara doğru taşınır. Daha sonraki amaç ise ilk sayfanın yukarılarına taşımaktadır. Bu sayede kullanıcılar herhangi bir arama yaptıklarında web siteleri ön planda tutulur. Bu hem şirketin marka bilinirliğini arttırır hem de sektörü domine etmesini sağlar. Son zamanlarda kullanılan doğal seo bağlantıları bu işlemler için gerekli ortamı oluşturmaktadır.

 

 Web Tasarım Hizmetleri Fiyatları

 

 Fiyatlar tasarım hizmetlerinin sürelerine ve türlerine göre değişkenlik gösterebilir. Web sitesi hazırlatmak isteyen kişilerin fiyat almaları gerekmektedir. Fiyat almak için telefon ve internet aktif olarak kullanılabilir. Söz konusu uygulamalar ve hizmetlerin her cebe uygun versiyonları bulunmaktadır.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
Tüm hakları saklıdır. © 2016
We ST2