Web siteleri artık daha güzel!

Web siteleri artık daha güzel!

 

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım, estetik kavramların bir araya gelip kodlarla birleştirilerek uygulamanın yazılıma dönüştürülmesidir.

 

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Web siteleri iki şekilde hazırlanıyor:

 

Statik web sitesi

Bir web sitesi, sabit bir amaca yönelik hazırlanıyorsa ve çok fazla güncelleme yapılmayacaksa statik web sitesi yapılabilir. Statik web sitesi, durağandır. Html kodları ile yazılır.

Dinamik web sitesi

Dinamik web sitesi, her an güncellenebilen, içeriğine animasyon, gif, slayt gibi isteğe bağlı güncel içerikler ekleyebileceğimiz, php, asp, aspx gibi yazılım dilleri ile tasarlanan web siteleridir. Dinamik web siteleri büyük emek isterler. Programlama dilleri kapsamlı öğrenilmelidir. Zira tek bir noktalama işaretinin yanlış yazılması tüm tasarımın boşa gitmesine sebep olacaktır.

 

En iyisi uzmanına bırakın!

Eskişehir web tasarım, teknolojinin tüm gelişmelerini takip ederek, web tasarım programlama alanında tüm programlama dillerinde profesyonel olarak hizmet veriyor. İstenen web sitelerine göre tasarım yapıyor ve farklı programlama stilleri ile tasarlanmış siteleri hizmete sunuyor. Programlama ve web tasarımda iddialı!

 

Piyasada birçok web sitesi mevcut ancak hepsi birbirine benzer nitelikte sayılabilir. Profesyonel ellerle hazırlanmış web siteleri ile diğer web sitelerinden farklı olmak hayal değil!

 

Eskişehir Web Tasarım, hayalinizdeki web sitesini profesyonel olarak hazırlıyor, üzerinde istediğiniz zaman istediğiniz değişikliği yapabileceğiniz kaliteli bir web sitesine sahip olmanızı sağlıyor. Web siteleri kişiye özel hazırlanıyor, benzerleri ile karşılaşmanız mümkün bile değil!

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
Tüm hakları saklıdır. © 2016
We ST2