Pill Digital İle Potansiyel Müşterilerinizi Çevrimiçi Ortamda Kazanın

Size özel web tabanlı çözümler sunuyoruz
Onlarca referansımız arasında siz de yerinizi alın. Bize ulaşın, hemen ücretsiz detaylı bir bilgi verelim!

Müşterilerimizin çevrimiçi iletişim kurma biçimini dönüştürmek için web tasarımı, internet pazarlaması ve geliştirmeyi birleştiren eksiksiz bir hizmet ajansıyız. Pill Digital; küçük ve büyük ölçekli işletmelere yenilikçi ve ustaca çözümler sunarak dijital deneyimleri zenginleştirmeye kendini adamış birinci sınıf bir yaratıcı dijital şirkettir. Her gün markanızın çevrimiçi görünürlüğünü artırmanıza, hedef kitlenizle erişimi ve etkileşimi artırmanıza ve sonunda satışları artırmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz.

 

 Eskişehir web ajans, benzersiz işiniz için özel olarak tasarlanmış bir SEO kampanyasıyla karlılığınızı artırmanıza yardımcı olur. Arama motoru optimizasyon hizmetlerimizle bugün web sitenize daha nitelikli arama trafiği kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

 Verdiğimiz Hizmetlerden Bazıları:

 

 WEB SİTESİ TASARIMI

 

 Çok sayıda ortam ve cihazda benzersiz, şık, kullanıcı merkezli deneyimler oluşturmaya odaklandık. Yeni şirketlerden, büyük şirketlere kadar, tasarımlarımız işiniz için gelir ve müşteri katılımı oluşturmaya odaklanmıştır.

 

 Web tasarımı moda olduğu kadar çok işlev görür. Etkili tasarım, gezinme, görünüm ve kullanıcı deneyimini kullanan işbirlikçi bir problem çözme sürecidir.

 

 Kullanıcı arayüzü (UI) tasarımı ve kullanıcı deneyimi (UX) tasarımının ilgi çekici bir kombinasyonu, insanları sitenizin çeşitli öğelerinden hedeflenen sonuçlara çeken şeydir. Tasarım, içeriğinizle etkileşimde bulunurken ziyaretçilerinizin davranışlarına rehberlik eder ve onları tekrar tekrar getirecek olan şeydir. Böylece onları sadece ziyaretçi olmaktan çıkarıp müşteri portföyüne sokabilirsiniz.

 

 Hedef kitlenize, tüketici verilerinize, araştırmanıza ve uzmanlığımıza dayanarak dikkatli kararlar alarak tüm tasarım süreci boyunca işbirliği içinde çalışırız.

 

 MOBİL ERİŞEBİLİRLİK

 

 Mobil cihazlara uygun siteler, ekran boyutundan bağımsız olarak kesintisiz bir tarama deneyimi sunarlar ve Google arama sonuçlarında daha iyi sıralanırlar. Daha fazlasını söylememize gerek var mı?

 

 Mobil bir dünyada yaşıyoruz ve işletme web sitenizin devam etmesi gerekiyor. Web sitenizin trafiğinin büyük bir kısmı masaüstü cihazlardan gelse bile, Google gibi arama motorları mobil kullanıcı deneyimine odaklanır ve önemli olan budur.Mobil erişilebilirlik, hızlı sayfa yüklemeleri, gezinme seçenekleri gibi mobil uyumlu UX öğeleri ve duyarlı bir web tasarımı ile ilgilidir.

 

 Uzun yıllardır duyarlı web tasarımı ve geliştirme yapıyoruz, çünkü işimiz kullanıcı deneyiminden kaynaklanıyor. İçeriğiniz, kişiliğiniz ve güvenilirliğiniz her cihazda eşit derecede etkili olmalıdır.Mobil uyumlu web siteleri oluşturmak öngörü gerektirir. Görsel öğeleriniz farklı ekran şekillerinde ve boyutlarında nasıl oluşturulur? Menüler başparmaklarınızla erişilebilir mi?

 

 Mobil cihazlara uygun bir yeniden tasarım, iki ayrı web sitesi oluşturmanız veya ek reklam onayı turlarından geçmeniz gerektiği anlamına gelmez. Duyarlı bir web tasarımı, sitenizin her öğesini ziyaretçinizin kullandığı cihaza göre ayarlayacaktır. Mobil arama trafiğinden mobil sosyal medya uygulamalarından gelen ziyaretlere kadar, sitenize ulaşan ve içeriğinizle ilgilenen her ziyaretçi için aynı deneyimi sunmak istersiniz.

 

 DİJİTAL YÖNETİM

 

 Oldukça hareketli olan bu çağda sosyal medya pazarlaması, her büyüklükteki ve sektördeki işletmeler için dijital stratejinin önemli bir parçasıdır. Müşterileriniz sosyal medyada takılıyor ve onlarla birlikte orada olmalısınız.

 

 Müşterilerimizin hangi sosyal platformların en etkili olacağını, ne sıklıkla yayınlanacağını, ne tür içerik oluşturulacağını ve sosyal medya analizlerini adapte etmek ve büyümek için nasıl kullanacaklarını anlamalarına yardımcı oluyoruz.

 

 İŞ BÜYÜMESİNİ YÖNLENDİREN SEO HİZMETLERİ

 

 İşletmenizi büyütmek genellikle bir web sitesinin ana hedefidir. Bunu yapmak için sitenizin bulunması gerekir ve bu SEO'nun noktasıdır.

 

 SEO stratejisi, web sitenizin her çalışan bölümünün arama motorlarına çekici gelmesini sağlayacak şekilde optimize edilmesini sağlamak için veri analizi, araştırma, teknik uygulama ve raporlamayı birleştirir. Web sitenizi desteklemek için dijital bir strateji geliştirmek, başarısını garanti eder ve olmasını istediğimiz şey de budur. Sürekli ve sürekli çaba ile gelişmiş arama sıralamasında, artan organik trafikte ve daha yüksek dönüşüm oranlarında getiriyi gerçekten görebilirsiniz.

 

 SEO RAPORLAMA VE EYLEM STRATEJİSİ

 

 Her web tasarım projesinin başlangıç ​​aşamasında, Google Analytics trafik analizi, anahtar kelime araştırması, geri bağlantı analizi ve rakip araştırmasını içeren web sitenizin kapsamlı bir değerlendirmesini yapıyoruz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Çalıştığımız Markalardan...

BLOG

Web Tasarım Son Yayınlanan Yazılar

Eskişehir Reklam Ajansları
Eskişehir Reklam Ajansları

Eskişehir Reklam Ajansı   Markanız veya işletmeniz için bilinirliği ve satışı arttırmak adına en doğru adres Eskişehir reklam ajansı Pill Digital’tır. Reklamcılık neredeyse 200 yıldır varlığını devam ettiren ve günümüzde devasa bütçelerin ayrıldığı, çok büyük şirketlerin hizmet verdiği ve içerisinde milyonlarca insanın çalıştığı bir sektördür. Buna rağmen reklam ajansları, şirketleri ve sektör ça...

E Ticaret Web Tasarım Desteğinin Avantajlar Nedir?
E Ticaret Web Tasarım Desteğinin Avantajlar Nedir?

Güvenilir ödeme yöntemleri, altyapı sistemi ve müşteri memnuniyeti üzerinden ürün ile hizmetleri güven içerisinde sunabilirsiniz. Bunu en iyi şekilde gerçekleştirmek içinse profesyonel e-ticaret desteği alınması gerekir. Sürecin içerisine dahil edilen tüm etmenler belirli projelendirme ve plan dahilinde ele alınarak yerleştirilmelidir.    Mutlaka firmanın hangi sektörde olduğu ve neler yapılması gerekt...

Belediye Başkanı Adayları İçin Özgün ve Etkili Web Sitesi Tasarımları
Belediye Başkanı Adayları İçin Özgün ve Etkili Web Sitesi Tasarımları

Türkiye'nin dört bir yanındaki yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte, belediye başkanı adayları için en etkili kampanya stratejilerinden biri, kendilerini çevrimiçi ortamda mükemmel bir şekilde temsil etmektir. Pill Digital olarak, adayların dijital kimliklerini oluşturmak ve seçmenlerle bağlantı kurmalarına yardımcı olmak için buradayız. Dijital Kimliğiniz Sizi Temsil Eder Yerel seçimlerde başarılı olmak, güçlü...

Eskişehir Sosyal Medya Ajansı
Eskişehir Sosyal Medya Ajansı

Eskişehir Sosyal Medya Ajansı, dijital pazarlama konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Eskişehir Sosyal Medya Ajansı, dijital pazarlama konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Yerel işletmelerden uluslararası markalara kadar geniş bir müşteri yelpazesine sahipler ve sektörlerinde liderlerden biri. 10 yılı aşkın bir süredir piyasadalar ve sektördeki en son trendlere sürekli uyum sağlıyorlar. — Eskişehir son yıllarda dijital devrimle dönüşen bir şehir. T&u...

Web Tasarım Ajansı: Profesyonel Çözümler İçin Neden Tercih Edilmelidir?
Web Tasarım Ajansı: Profesyonel Çözümler İçin Neden Tercih Edilmelidir?

Günümüzde işletmelerin çevrimiçi varlığı giderek daha önemli hale gelmekte ve bu da web tasarımına olan ihtiyacı artırmaktadır. İyi bir web sitesi, markanın dijital vitrini olarak hizmet ederken, profesyonel bir görünüm ve etkileyici bir kullanıcı deneyimi sunmalıdır. Bu noktada, işletmelerin sıklıkla tercih ettiği bir seçenek olan "web tasarım ajansları", kaliteli ve özelleştirilmiş çözümler sunarak markaların &cced...

Eskişehir Grafik Tasarım Ajansları
Eskişehir Grafik Tasarım Ajansları

Reklam çalışmaları yapılırken görsel algı kullanılarak insanlara ürün veya hizmet tanıtımı yapmak çok önemlidir. Eskişehir grafik tasarım bu konuyla ilgili sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Firmanın tanıtımı için logo, kitap, dergi, afiş, ilan, sokak afişleri gibi ihtiyaçlarda kaliteli bir işin ortaya çıkmasını istiyorsak bu ajansla çalışmak yeterli olacaktır.    Ekipler grafik tasarımı konusunda bireylere gerekli ol...

Tüm hakları saklıdır. © 2016
We VSC