Pill Digital İle Potansiyel Müşterilerinizi Çevrimiçi Ortamda Kazanın

Müşterilerimizin çevrimiçi iletişim kurma biçimini dönüştürmek için web tasarımı, internet pazarlaması ve geliştirmeyi birleştiren eksiksiz bir hizmet ajansıyız. Pill Digital; küçük ve büyük ölçekli işletmelere yenilikçi ve ustaca çözümler sunarak dijital deneyimleri zenginleştirmeye kendini adamış birinci sınıf bir yaratıcı dijital şirkettir. Her gün markanızın çevrimiçi görünürlüğünü artırmanıza, hedef kitlenizle erişimi ve etkileşimi artırmanıza ve sonunda satışları artırmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz.

 

 Eskişehir web ajans, benzersiz işiniz için özel olarak tasarlanmış bir SEO kampanyasıyla karlılığınızı artırmanıza yardımcı olur. Arama motoru optimizasyon hizmetlerimizle bugün web sitenize daha nitelikli arama trafiği kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

 Verdiğimiz Hizmetlerden Bazıları:

 

 WEB SİTESİ TASARIMI

 

 Çok sayıda ortam ve cihazda benzersiz, şık, kullanıcı merkezli deneyimler oluşturmaya odaklandık. Yeni şirketlerden, büyük şirketlere kadar, tasarımlarımız işiniz için gelir ve müşteri katılımı oluşturmaya odaklanmıştır.

 

 Web tasarımı moda olduğu kadar çok işlev görür. Etkili tasarım, gezinme, görünüm ve kullanıcı deneyimini kullanan işbirlikçi bir problem çözme sürecidir.

 

 Kullanıcı arayüzü (UI) tasarımı ve kullanıcı deneyimi (UX) tasarımının ilgi çekici bir kombinasyonu, insanları sitenizin çeşitli öğelerinden hedeflenen sonuçlara çeken şeydir. Tasarım, içeriğinizle etkileşimde bulunurken ziyaretçilerinizin davranışlarına rehberlik eder ve onları tekrar tekrar getirecek olan şeydir. Böylece onları sadece ziyaretçi olmaktan çıkarıp müşteri portföyüne sokabilirsiniz.

 

 Hedef kitlenize, tüketici verilerinize, araştırmanıza ve uzmanlığımıza dayanarak dikkatli kararlar alarak tüm tasarım süreci boyunca işbirliği içinde çalışırız.

 

 MOBİL ERİŞEBİLİRLİK

 

 Mobil cihazlara uygun siteler, ekran boyutundan bağımsız olarak kesintisiz bir tarama deneyimi sunarlar ve Google arama sonuçlarında daha iyi sıralanırlar. Daha fazlasını söylememize gerek var mı?

 

 Mobil bir dünyada yaşıyoruz ve işletme web sitenizin devam etmesi gerekiyor. Web sitenizin trafiğinin büyük bir kısmı masaüstü cihazlardan gelse bile, Google gibi arama motorları mobil kullanıcı deneyimine odaklanır ve önemli olan budur.Mobil erişilebilirlik, hızlı sayfa yüklemeleri, gezinme seçenekleri gibi mobil uyumlu UX öğeleri ve duyarlı bir web tasarımı ile ilgilidir.

 

 Uzun yıllardır duyarlı web tasarımı ve geliştirme yapıyoruz, çünkü işimiz kullanıcı deneyiminden kaynaklanıyor. İçeriğiniz, kişiliğiniz ve güvenilirliğiniz her cihazda eşit derecede etkili olmalıdır.Mobil uyumlu web siteleri oluşturmak öngörü gerektirir. Görsel öğeleriniz farklı ekran şekillerinde ve boyutlarında nasıl oluşturulur? Menüler başparmaklarınızla erişilebilir mi?

 

 Mobil cihazlara uygun bir yeniden tasarım, iki ayrı web sitesi oluşturmanız veya ek reklam onayı turlarından geçmeniz gerektiği anlamına gelmez. Duyarlı bir web tasarımı, sitenizin her öğesini ziyaretçinizin kullandığı cihaza göre ayarlayacaktır. Mobil arama trafiğinden mobil sosyal medya uygulamalarından gelen ziyaretlere kadar, sitenize ulaşan ve içeriğinizle ilgilenen her ziyaretçi için aynı deneyimi sunmak istersiniz.

 

 DİJİTAL YÖNETİM

 

 Oldukça hareketli olan bu çağda sosyal medya pazarlaması, her büyüklükteki ve sektördeki işletmeler için dijital stratejinin önemli bir parçasıdır. Müşterileriniz sosyal medyada takılıyor ve onlarla birlikte orada olmalısınız.

 

 Müşterilerimizin hangi sosyal platformların en etkili olacağını, ne sıklıkla yayınlanacağını, ne tür içerik oluşturulacağını ve sosyal medya analizlerini adapte etmek ve büyümek için nasıl kullanacaklarını anlamalarına yardımcı oluyoruz.

 

 İŞ BÜYÜMESİNİ YÖNLENDİREN SEO HİZMETLERİ

 

 İşletmenizi büyütmek genellikle bir web sitesinin ana hedefidir. Bunu yapmak için sitenizin bulunması gerekir ve bu SEO'nun noktasıdır.

 

 SEO stratejisi, web sitenizin her çalışan bölümünün arama motorlarına çekici gelmesini sağlayacak şekilde optimize edilmesini sağlamak için veri analizi, araştırma, teknik uygulama ve raporlamayı birleştirir. Web sitenizi desteklemek için dijital bir strateji geliştirmek, başarısını garanti eder ve olmasını istediğimiz şey de budur. Sürekli ve sürekli çaba ile gelişmiş arama sıralamasında, artan organik trafikte ve daha yüksek dönüşüm oranlarında getiriyi gerçekten görebilirsiniz.

 

 SEO RAPORLAMA VE EYLEM STRATEJİSİ

 

 Her web tasarım projesinin başlangıç ​​aşamasında, Google Analytics trafik analizi, anahtar kelime araştırması, geri bağlantı analizi ve rakip araştırmasını içeren web sitenizin kapsamlı bir değerlendirmesini yapıyoruz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
Tüm hakları saklıdır. © 2016
We ST2