Dijital Pazarlama İle Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürelim

Pill Digital; bir web bir isimden daha fazlasıdır. O, bir düşünme biçimidir. Amacımız, potansiyel müşterilerinizin çevrimiçi ihtiyaçlarınız ile olan gereksinimlerinizi birleştirmektir.

 

 Size teknolojiyi sunmuyoruz, size yatırımınızdan geri dönüş sağlıyoruz. Sizin adınıza en iyi çözümün ne olduğunu bulmak için sizinle birlikte çalışacağız. Sadece teknolojiye değil, aynı zamanda pazarlamak ve satmak için yenilikçi ve sıklıkla reklam yollarına odaklanacağız. İnternet'i işletmenizin bir uzantısı olarak kullanacak, ürün ve hizmetlerinizi ön plana çıkaracağız.

 

 Eskişehir dijital reklam ajansı olarak hizmet veren firmamızda bir çok hizmet vermekteyiz ve bunlardan bazıları:

 

 SATIŞ VE PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİ

 

 -Pazarlama artık yaptığınız şeylerle ilgili değil, daha çok anlattığınız hikayeler hakkında.

 

 Müşterilerinize fayda sağlayan bir satış konuşmasıyla müşterilerinizi kendinize çekin. Deneyimimiz sayesinde, doğru platformlar üzerinden gönderilecek doğru mesajı hazırlamak için kalibre edilmiş bir Satış ve Pazarlama stratejisinin en iyi iş başarısını sağladığını bulduk.

 

 Pill Digital, kıdemli tasarımcılar, Google sertifikalı pazarlama kampanya yöneticileri ve satış ve pazarlama projelerinde deneyimli metin yazarlarından oluşan bir ekibe sahiptir.

 

 Deneyimli ekibimizle, işletmenizin satış ve pazarlama girişimlerini artırmak için nasıl bir hikaye anlatacağımızı biliyoruz.

 

 WEB SİTESİ TASARIMI

 

 İşletmenizin web mükemmelliğine ulaşmasına nasıl yardımcı oluruz?

 Etkileyici İçerik, Harika Tasarımlar ve Nitelikli Trafik

 

 Büyük aşçılar gibi, deneyimli web geliştiricilerimiz ve ekibimizdeki yaratıcı web sitesi tasarımcılarımız, sizin için mükemmel bir web sitesi oluşturmak için içerik, tasarım ve pazarlamayı harmanlayan web uygulaması geliştirme reçetesini mükemmelleştirdi.

 

 SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU)

 

 Bir cesedi gizlemek için en iyi yer Google Arama Sonuçlarının 2. sayfasıdır derler. Siteniz bir Google Arama'nın 1. Sayfasında listelenmiyorsa, SEO'nuz avantajınıza çalışmıyor demektir. Ama bunu tersine çevirebilirsin!

 

 Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), web sitenizin alakalı anahtar kelimeler için organik arama sonuçları altında, arama motorlarında daha belirgin konumlarda görünmesini sağlamak için çalışır.

 Pill Digital, Arama Motoru Optimizasyonu paketlerimizde bir performans garantisi sunarak, müşterilere seçtikleri anahtar kelimelerin bir yüzdesi ile 1.sayfa sıralamasına ulaşmayı bekledikleri kilometre taşlarını yazılı olarak garanti eder.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
Tüm hakları saklıdır. © 2016
We ST2