Dijital Pazarlama İle Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürelim

Size özel web tabanlı çözümler sunuyoruz
Onlarca referansımız arasında siz de yerinizi alın. Bize ulaşın, hemen ücretsiz detaylı bir bilgi verelim!

Pill Digital; bir web bir isimden daha fazlasıdır. O, bir düşünme biçimidir. Amacımız, potansiyel müşterilerinizin çevrimiçi ihtiyaçlarınız ile olan gereksinimlerinizi birleştirmektir.

 

 Size teknolojiyi sunmuyoruz, size yatırımınızdan geri dönüş sağlıyoruz. Sizin adınıza en iyi çözümün ne olduğunu bulmak için sizinle birlikte çalışacağız. Sadece teknolojiye değil, aynı zamanda pazarlamak ve satmak için yenilikçi ve sıklıkla reklam yollarına odaklanacağız. İnternet'i işletmenizin bir uzantısı olarak kullanacak, ürün ve hizmetlerinizi ön plana çıkaracağız.

 

 Eskişehir dijital reklam ajansı olarak hizmet veren firmamızda bir çok hizmet vermekteyiz ve bunlardan bazıları:

 

 SATIŞ VE PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİ

 

 -Pazarlama artık yaptığınız şeylerle ilgili değil, daha çok anlattığınız hikayeler hakkında.

 

 Müşterilerinize fayda sağlayan bir satış konuşmasıyla müşterilerinizi kendinize çekin. Deneyimimiz sayesinde, doğru platformlar üzerinden gönderilecek doğru mesajı hazırlamak için kalibre edilmiş bir Satış ve Pazarlama stratejisinin en iyi iş başarısını sağladığını bulduk.

 

 Pill Digital, kıdemli tasarımcılar, Google sertifikalı pazarlama kampanya yöneticileri ve satış ve pazarlama projelerinde deneyimli metin yazarlarından oluşan bir ekibe sahiptir.

 

 Deneyimli ekibimizle, işletmenizin satış ve pazarlama girişimlerini artırmak için nasıl bir hikaye anlatacağımızı biliyoruz.

 

 WEB SİTESİ TASARIMI

 

 İşletmenizin web mükemmelliğine ulaşmasına nasıl yardımcı oluruz?

 Etkileyici İçerik, Harika Tasarımlar ve Nitelikli Trafik

 

 Büyük aşçılar gibi, deneyimli web geliştiricilerimiz ve ekibimizdeki yaratıcı web sitesi tasarımcılarımız, sizin için mükemmel bir web sitesi oluşturmak için içerik, tasarım ve pazarlamayı harmanlayan web uygulaması geliştirme reçetesini mükemmelleştirdi.

 

 SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU)

 

 Bir cesedi gizlemek için en iyi yer Google Arama Sonuçlarının 2. sayfasıdır derler. Siteniz bir Google Arama'nın 1. Sayfasında listelenmiyorsa, SEO'nuz avantajınıza çalışmıyor demektir. Ama bunu tersine çevirebilirsin!

 

 Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), web sitenizin alakalı anahtar kelimeler için organik arama sonuçları altında, arama motorlarında daha belirgin konumlarda görünmesini sağlamak için çalışır.

 Pill Digital, Arama Motoru Optimizasyonu paketlerimizde bir performans garantisi sunarak, müşterilere seçtikleri anahtar kelimelerin bir yüzdesi ile 1.sayfa sıralamasına ulaşmayı bekledikleri kilometre taşlarını yazılı olarak garanti eder.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Çalıştığımız Markalardan...

BLOG

Web Tasarım Son Yayınlanan Yazılar

Eskişehir Web Tasarım Fiyatları
Eskişehir Web Tasarım Fiyatları

İçeriklerinizi oluşturdunuz ve web sitenizi yaptırmaya hazırsınız. Peki ne kadar bütçe ayırmalısınız? Bunu belirlemek için ilk önce alacağınız hizmetin kalitesine karar vermelisiniz. Web tasarım firmalarının referanslarını inceleyin. Daha öne yaptıkları çalışmalara göz gezdirin. Sizin sektörünüzle ilgili daha önce çalışma yapmış mı onu tespit edin. Web tasarım hizmeti alacağınızda önemli olan bölümü s...

Eskişehir Grafik Tasarım
Eskişehir Grafik Tasarım

Eskişehir Grafik Tasarım   Grafik tasarım için öncelikle bu işe bir yatkınlığın bir isteme arzunun olması gerekmekte. Tabi öğrenmek amaçlıda bunu isteye bilirsin. Grafik tasarım kişinin hayal gücüne bağlıdır, kişin kendi neler yapabileceğini bilmesi gerekmekte, olaylara farklı açılardan bakabilmelidir. Eskişehir grafik tasarım bu konuları öğrenebileceğiniz çokça bilgi sahibi olabileceğiniz, yapabileceklerinizin üstüne k...

Web Tasarımın Önemi Nedir?
Web Tasarımın Önemi Nedir?

İnterneti aktif kullanmak günümüzde her açıdan artık büyük öneme sahiptir. Hem bireysel hem de kurumsal olarak yapılması gereken işlemler eksiksiz ve kusursuz şekilde tamamlanmalıdır. Özellikle şirketler bazında ayakta kalabilmek için ürün ve hizmet tanıtımı konusunda doğru şekilde kullanılması gerekir.    Bunu gerçekleştiren bazı kriterler bulunmaktadır. Özellikle kullanışlı bir ara yüzü sayesinde m&uum...

Web Tasarım Hizmetleri
Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım profesyonel bir iştir ve sektördeki çok sayıda ajans ya da şahsın çalışmalarına göz attığımızda ne kadar amatörce ilerlediklerini görebiliyoruz. Bu konuda kendine güvenen deneyim sahibi bir ekip ile hareket etmeyi tercih ediyor ve online dünyada daha iyi işler yapmayı hedefliyoruz. Firmalar ve şahıslar ile uzun süreli birlikteliğimiz devam ediyor ve en iyisini sunuyoruz. Firmalarınızın online dünyadaki yüzü olan web...

Dijital Ajans Hizmetleri
Dijital Ajans Hizmetleri

Dijital ajans hizmetleri geleneksel pazarlama yöntemleri olan gazete, televizyon veya dergi tanıtımları yerine internetin gücünü kullanan bir reklam çeşididir. Çok fonksiyonlu olan bu çalışmalarda doğru yolu izlemek büyük çaplı tanıtımların gerçekleşmesine ve paralel olarak da daha çok insana ulaşılarak güdülen amaca daha hızlı ulaşılmasını sağlamaktadır. Ayrıca dijital dünyada yapılan tanıtım çalışmala...

Logo Tasarım
Logo Tasarım

Logolar, bir markanın görsel ifadesidir ve genellikle ürünlerde, pazarlama materyallerinde, tabelalarda ve hatta web sitelerinde kullanılır. Bir logo genellikle şirketin dahili grafik tasarım veya pazarlama ekipleri tarafından oluşturulur. Nihai bir sonuca varmadan önce birden çok revizyon ve değişiklikten geçtiği için bir logonun geliştirilmesi haftalar alabilir. Profesyonel bir logo tasarım şirketi, yalnızca markanız için yeni bir logo oluşturm...

Tüm hakları saklıdır. © 2016
We VSC